Grundig Servisi

Aydın Grundig Servisi markadan bağımsız özel servis hizmeti vermektedir.

Aydın Grundig Servisi

Aydın Grundig Servisi markadan bağımsız özel servis hizmeti vermektedir.

AYDIN GRUNDİG SERVİSİ'NE HOŞGELDİNİZ


  • Hızlı Servis

    Grundig marka ürününüz arıza yaptığında en önemli husus çabukluktur. Aydın Grundig Servisi gelişen servis ağı sayesinde en hızlı Grundig servis hizmetini sunar.

  • Profesyonel Servis

    Aydın Grundig Servisi eğitimli personeliyle Grundig kullanıcılarına kaliteli hizmet verir. Değişen her parça ve yapılan işleme 1 yıl parça garantisi veriyoruz.

  • Güvenli Servis

    Aydın Grundig Servisi özenle seçilmiş müşteri temsilcileri ve güvenilir teknik personeli ile Grundig kullanıcılarının içini rahatlatır.

  • Ekonomik Servis

    Aydın Grundig Servisi cihazınızın onarımı tamamlanmadan ücret talep etmez. Ödemeyi iş bitiminde nakit veya kredi kartı ile yapabilirsiniz.

0850 302 34 34


Grundig Servisimizden faydalanmak için hemen bizi arayın!

ÖZEL SERVİS

Aydın Grundig Servisi


Aydın bölgesinde mobil teknik servisimiz ile 7/24 Grundig Teknik servis hizmetini sunmaktayız.

Aydın Bölgesinde

İlçede

Mahallede

Doğru teşhis beyaz eşya sektöründe büyük önem taşır. Bunun bilincinde olan teknik personelden hizmet almanın farkını Aydın Grundig Servisi ile yaşayın.

Grundig cihazınızda doğru onarım için profesyonel Aydın Grundig Servisimizi arayın.

0850 302 34 34

Aydın Grundig Servis Ekibimiz

Aydın Grundig Servisi, profesyonel ekibiyle kaliteli onarım sunar; problemin tekrarlanmaması için ayrıntıları gözden geçirir.

Aydın Grundig Servis ekiplerimiz küçük ev aletleri, ocak, fırın, çamaşır ve bulaşık makineleri, buzdolabı ve derin dondurucuları hızlı şekilde onarır.

Bakım ya da onarım gerektiren Grundig ev aletlerinizi grundig servis ekiplerimiz kapınızdan alıp teslim eder.

Aydın Grundig Servisleri


HIZLI VE GÜVENİLİR SERVİS HİZMETİNİ ALMAK İÇİN BİZİ ARAYIN 0850 302 34 34

Grundig beyaz eşyalarınızın bakımını yaptırmayı unutmayın! Buzdolabı, fırın, çamaşır ve bulaşık makinenizin bakımını yaptırmayı unutmayın...

Grundig çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, mikrodalga, buzdolabı, davlumbaz ve diğer beyaz eşyanızın arızasında servisimiz bakım ve onarım işlemlerini titizlikle yapmaktadır.



Aydın Grundig Servisi Hizmet Bölgeleri


Sıkça Sorulan Sorular

Aydın Grundig Servisi — Sık Sorulan Sorular


Aydın Grundig Servisi yetkili servis midir?

Aydın Grundig Servisi yetkili servis değildir; markadan bağımsız özel servis olarak yerinde teknik destek sunar.

Aydın Grundig Servisi telefon numarası nedir?

Aydın Grundig Servisi iletişim numarası 0850 302 34 34 dir. Haftanın her günü arayarak randevu oluşturabilirsiniz.

Aydın Grundig Servisi aynı gün gelir mi?

Aydın bölgesinde aynı gün yerinde servis planlaması hedeflenir; acil kayıtlar önceliklendirilir.

Aydın Grundig servisi hangi cihazlara bakıyor?

Aydın Grundig Servisi, Grundig marka buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kombi, klima ve televizyon cihazlarına yerinde müdahale eder.

Garanti kapsamındaki Grundig cihazlara bakıyor musunuz?

Garantisi devam eden cihazlarda üretici yetkili servis yönlendirmesi önerilir; garantisi bitmiş Grundig cihazlara özel servis hizmeti verilir.

Daha fazla bilgi için 0850 302 34 34 hattımızı arayın.

Özel Servis Hattı 0850 302 34 34 Şuanda Açık Ara